Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep cazibeli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında pratik taşınabilir duruma gelmektedir.

şirket tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir